Blå mandag 15. maj 2017 Glamsbjergskolen

Her kan du læse mere omkring Blå mandag turen til Svendborg

Så er det tid til betaling til Blåmandag og tilmelding til årgangs festen den 18 marts
Dato Arrangement Pris
15. maj

Svendborg

Prisen inkluderer transport, aftensmad (Ikke drikkelse), bowling, go-cart og laser-zone
Morgenmaden er ikke inkluderet og arrangeres af de enkelte klasser
340
24. marts

Årgangsfesten

Tilmelding sker når man betaler.
Der skal være minimum 40 tilmeldte
Hvis I ikke kan komme til festen må I godt lige sende en mail til Carsten
60
Ialt at betalen inden den 1. marts 400
Indsæt pengene på konto 4695-3617109530 Danske Bank. Husk at skrive navn og klasse i meddelelse til modtager. Der kan nemt gå et par dage inden betalingen kommer med på listen.
Det er også muligt at betale med MobilePay til telefon 20658197 (Carsten Pedersen)
Mailadresse (Forældre)
Navn
Klasse
Hvad tilmelder du dig til
Udfyld ovenstående og tryk "Indsend tilmelding"
Husk at der skal betales med det samme, ellers gælder tilmeldingen ikke.

A. Klassen

# Navn Bowl'n'Fun + Bus Betalt Tilmeldt fest
1 Agnes Lezuik Arvidsen      
2 Anita Mike      
3 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen      
4 Anne Marxen      
5 Benedicte Bergman      
6 Camilla Fisker Tubæk Nielsen      
7 Ditte Margrethe Nielsen      
8 Jonatan Are Bjørnholdt Pedersen      
9 Josefine Madsen      
10 Katharina Victoria Kystol Klitgaard Holm      
11 Katrine Flemmer Nielsen      
12 Kristoffer Blæsbjerg Christiansen      
13 Laura Marie Gjøe Hansen      
14 Lærke Harrekilde Forchhammer      
15 Mads Vindahl Hansen      
16 Mathias Bjørn Bethke Sørensen      
17 Mathias Guldborg Josephsen      
18 Mikkel Lindgaard Larsen      
19 Phillip Mau Nielsen      
20 Rasmus West Strande      
21 Rebecca Skjellerup Hansen      
22 Sebastian Møller      
23 Svend Emil Fage-Fjord      
Total      
X = Deltager, O = Deltager Ikke

B. Klassen

# Navn Bowl'n'Fun + Bus Betalt Tilmeldt fest
1 Amalie Skjellerup Engmann      
2 Amanda Amalie Nikander      
3 Andreas Kristiansen      
4 Daniel Nielsen      
5 Daniel Kjær Holm Hansen      
6 Emil Bech Poulsen      
7 Emma Heldina Lis Madsen      
8 Emmaly Hansen      
9 Ida Brejnholt      
10 Ida Marie Fage-Fjord      
11 Johannes Hedegård Lund      
12 Josefine Vallø Andersen      
13 Kathrine Elisa Brems      
14 Kelly Eilsø Sølvberg Bergstedt      
15 Klara de Cros Péronard      
16 Lilje Juul Christensen      
17 Lærke Nicolaisen      
18 Marcus Pilegaard Ernstsen      
19 Mathias Frederik Diethelm Thingholm Nielsen      
20 Mikkel West Pedersen      
21 Nadja Freja Lysdal Kolling      
22 Nathalie Oscar Lærkegaard      
23 Rune Koch Hjortshøj Poulsen      
24 Sisse Struve      
Total      
X = Deltager, O = Deltager Ikke

C. Klassen

# Navn Bowl'n'Fun + Bus Betalt Tilmeldt fest
1 Alberte Hauschildt Kragh Sørensen      
2 Ane Skjellerup      
3 Anna Katrine Albrechtslund Andersen      
4 Caroline Cecilie Johansen      
5 Cecilie Hybel Brænder      
6 Ditte Kruse Strømberg      
7 Emily Oscar Hulgård Nielsen      
8 Gustav Lissau Hammer      
9 Jakob Lind Madsen      
10 Julie Nielsen      
11 Lauge Mariager Rasmussen      
12 Laura Emilie Jørgensen      
13 Marius Hedegård Lund      
14 Mathilde Bang Hougaard      
15 Matilde Østergaard Hermann      
16 Mikkel Nikolajsen      
17 Monica Sønderbek Sørensen      
18 Nanna Schødts Harder      
19 Patrich Hoel Dahl-Desante      
20 Simav Hamaz Ali      
21 Trille Maria Nielsen      
22 Trine Duch Myrup      
Total      
X = Deltager, O = Deltager Ikke
Hvis der mangler en elev send da en mail til Carsten Pedersen